Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 168 m2 neto. Ka 1 ambient ndenje, kuzhine me vete. Ka 2 tualete dhe 1 verande. Kati 4 me ashensor. Orientimi Lindje. Shitet i mobiluar, kuzhine e kompletuar, sistem ngrohje ftohje, i shtruar me parket.

 • Address: Rruga Janos Hunyadi, ish-Bllok mbrapa Juridikut, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 16 Janar, 2020 at 11:45 am

 • Property ID: 31735
 • Price: 270,000€
 • Property Size: 168 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

400€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1, Tirane.

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Beds: 3Baths: 2

Apartament

Emiljan Peshpali

10 muaj ago

400€/muaj

Beds: 3Baths: 2

Apartament

10 muaj ago

125,000€

m2: 70

Dyqan

Igli Molla

3 vjet ago

125,000€

m2: 70

Dyqan

3 vjet ago

600€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 150

Apartament

2 vjet ago

600€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 150

Apartament

2 vjet ago

1,400€/ne muaj

Jepet me qera per zyra apartament 3+1, te Hotel Hilton, Tirane.

Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 4Baths: 3m2: 200

Apartament

Emiljan Peshpali

5 muaj ago

1,400€/ne muaj

Beds: 4Baths: 3m2: 200

Apartament

5 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

NEXT PROPERTY

Shitet 1000m2 toke, te Natyra e Qete, Tirane.