Shitet apartament 2+1, rruga Jordan Misja, Tirane.

 • 99,000€
Rruga Jordan Misja, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, rruga Jordan Misja, Tirane.

Rruga Jordan Misja, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99,000€

Overview

Property ID: HZ29801
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Ka 2 tualete dhe  2 ballkone.  Kati 5. Orientimi jug. Apartamenti eshte i investuar dhe pjeserisht i mobiluar.

 

 

 • Address Rruga Jordan Misja, perballe Hipotekes, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29801
 • Price: 99,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 600€/muaj
Rruga Brigada VIII, Bllok, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament
Details
 • 65,000€

Apartament 2+1 me pamje nga pishina Hotel Bleart

 • 65,000€
SH4, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 83 m2
 • Apartament
Details
 • 350€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 prane Gardes se Republikes, Tirane

 • 350€/muaj
Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 65 m2
 • Apartament
Details
 • 1,500€/m2

Apartament 1+1 prane Ures se Tabakeve, Tirane

 • 1,500€/m2
Rruga Fadil Rada, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 80.57 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali