Shitet apartament 2+1, rruga Elbasanit, Tirane.

  • 1,750€/m2
Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, rruga Elbasanit, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1,750€/m2

Overview

Property ID: HZ29708
  • Property Type
  • Apartament
  • 2
  • Bedrooms
  • 1
  • Bathroom
  • 104
  • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2. Orientimi Lindje. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 2 banim.

  • Address Rruga Elbasanit, Park Gate, Tirane.
  • City Tirane
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ29708
  • Price: 1,750€/m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
  • Emiljan Peshpali
  • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

  • 157,000€

Apartament 3+1 te rruga Xhanfize Keko te ish Profarma, Tirane

  • 157,000€
Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 3
  • Baths: 2
  • 157 m2
  • Apartament
Details
  • 1,300€/muaj

Jepet me qera dupleks te Ish-Blloku

  • 1,300€/muaj
Rruga Andon Zako Çajupi, Ish-Blloku, Tirane
  • Beds: 3
  • Baths: 2
  • 250 m2
  • Apartament
Details
  • 500€/muaj

Super apartament me qera te Hotel 2 Kitarat, Durres

  • 500€/muaj
Currila, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • Beds: 2
  • Baths: 2
  • Apartament
Details
  • 43,000€

Apartament 2+1, prane lulishtes te stacioni trenit, Durres

  • 43,000€
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • Beds: 2
  • Bath: 1
  • 83 m2
  • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
  • Emiljan Peshpali