Shitet apartament 2+1, prane TV Klan, Tirane.

 • 830€/m2
Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, prane TV Klan, Tirane.

Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 830€/m2

Overview

Property ID: HZ29937
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 104
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 5. Orientimi Perendim.

 • Address Xhanfize Keko, prane TV Klan, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29937
 • Price: 830€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen Don Bosco, Tirane

 • 400€/muaj
Rruga Don Bosco, prane Credins Bank, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 130 m2
 • Apartament
Details
 • 77,000€

Apartament 2+1 me pamje nga deti, Currila, Durres

 • 77,000€
Rruga Currila, Durrës, Shqipëria
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 80 m2
 • Apartament
Details
 • 320€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga e Kavajes, Tirane

 • 320€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Apartament
Details
 • 490,000€

Shitet apartament 3+1, Tirane.

 • 490,000€
Rruga e Kavajës 110, Tiranë, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 255 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali