Shitet apartament 2+1 , prane Lura 1, Gjiri Lalzit.

 • 88,000€
Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Manëz, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania

Shitet apartament 2+1 , prane Lura 1, Gjiri Lalzit.

Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Manëz, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania
 • 88,000€

Overview

Property ID: HZ28910
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 88 m2 dhe ambient te gjelberuar me siperfaqe 150 m2. Kati 2 i nje vile. Ka ballkon.

 • Address Prane Kompleksit Lura 1, Gjiri Lalzit.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28910
 • Price: 88,000€
 • Land Area: 150 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 580€/m2

Apartament 2+1 me qera,Kompleksi Touch of the Sun

 • 580€/m2
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
 • Apartament
Details
 • 79,980€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane

 • 79,980€/m2
Rruga Grigor Heba, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 86 m2
 • Apartament
Details
 • 53,000€

Apartament 2+1 me pamje nga deti, Plazh Durres

 • 53,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 68 m2
 • Apartament
Details
 • 170,000€

2+1 per Shitje ne Bllok, Tirane!

 • 170,000€
Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 121 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali