Shitet apartament 2+1, prane Hotel Hilton Garden Inn – Tirane.

 • 1,300€/m2
Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

Shitet apartament 2+1, prane Hotel Hilton Garden Inn – Tirane.

Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 1,300€/m2

Overview

Property ID: HZ29254
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Ka 2 tualete dhe ballkon. Kati 3.

 • Address Prane Hilton Garden Inn, TIrane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29254
 • Price: 1,300€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400€/muaj

Jepet me qera apartment 1+1 ne Bllok, Tirane

 • 400€/muaj
Bllok, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 80 m2
 • Apartament
Details
 • 89,000€

Per Shitje Apartament 2+1+2 te Green City, Astir!

 • 89,000€
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 119 m2
 • Apartament
Details
 • 114,000€

Apartament 99 m2

 • 114,000€
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 99
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj