Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i investuar. Shitet i mobiluar. Kati 4.

 • Address: Rruga Marko Boçari, prane gjimnazit Petro Nini, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 25 Nëntor, 2019 at 3:05 pm

 • Property ID: 30841
 • Price: 145,000€
 • Property Size: 106 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

500€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, rruga Kavajes, Tirane.

Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

Beds: 2Bath: 1

Apartament

Emiljan Peshpali

6 muaj ago

500€/muaj

Beds: 2Bath: 1

Apartament

6 muaj ago

65,000€

Shitet apartament 1+1+1, Tirane.

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

Emiljan Peshpali

10 muaj ago

65,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

10 muaj ago

208,000€

Beds: 3m2: 146

Apartament

Algerta Coli

3 vjet ago

208,000€

Beds: 3m2: 146

Apartament

3 vjet ago

800€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 99

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

800€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 99

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Durresit, Tirane

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 ne qender te Pogradecit, me pamje nga Liqeni