Description

Shitet apartament totalisht i investuar. Organizim perfekt. I shtruar me parket dhe kuzhine me vete. I pajisur me dy kondicionere. Pallat i ri me ashensor, kati i 8 orjentim jug. Shitet sic eshte.

 • Address: Rruga Kahreman Ylli, Porcelan, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 10 Mars, 2020 at 4:09 pm

 • Property ID: 32962
 • Price: 78,000€
 • Property Size: 96 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

980€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 74.5

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

980€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 74.5

Apartament

2 vjet ago

1,500,000€

Shitet apartament i pershtatshem per banim ose biznes, Tirane .

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania

Beds: 8Baths: 5m2: 513.84

Apartament

Fabjan Resulaj

1 vit ago

1,500,000€

Beds: 8Baths: 5m2: 513.84

Apartament

1 vit ago

100,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 96

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

100,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 96

Apartament

3 vjet ago

10€/m2

Jepen me qera ambjente per biznes ne Bllok, Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Bllok, Tirane

m2: 145

Prone Biznesi

Algerta Coli

3 vjet ago

10€/m2

m2: 145

Prone Biznesi

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

OKAZION : APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE CONCORD CENTER ME 673euro/m2

NEXT PROPERTY

Super apartament 2+1 ne qender te Durresit