Description

Shitet apartament 2+1, me 2 tualete, ne kompleks shume cilesor, ne perfundim te ndertimit. Me cmim kleringu 700 euro-750 euro qe po shitet momentalisht.

 • Address: Astiri, Tirane
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Qershor 20, 2018 at 4:21 pm

 • Property ID: 17617
 • Price: 620€/m2
 • Property Size: 107.5 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

115,000€

Shitet apartament me siperfaqe 121 m2

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 121

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

115,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 121

Apartament

3 vjet ago

1,500€/muaj

Beds: 4Baths: 5m2: 220

Vila

Emiljan Peshpali

11 muaj ago

1,500€/muaj

Beds: 4Baths: 5m2: 220

Vila

11 muaj ago

700€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 98.1

Apartament

Emiljan Peshpali

7 muaj ago

700€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 98.1

Apartament

7 muaj ago

150,000€

Shitet ambjent me siperfaqe 97 m2

Kopshti Botanik i Tiranës, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania

m2: 97

Bar / Restorant

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

150,000€

m2: 97

Bar / Restorant

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera vile 3-kateshe prane TEG, Tirane

NEXT PROPERTY

Shitet toke dhe vile ne Prush, Tirane