SHITET APARTAMENT 2+1 ME PLANIMETRI TE RREGULLT.

 • 700€/m2
Rruga 29 Nëntori, Tiranë, Albania
New Construction Per Shitje
SHITET APARTAMENT 2+1 ME PLANIMETRI TE RREGULLT.
Rruga 29 Nëntori, Tiranë, Albania
 • 700€/m2

Description

Apartamenteti me siperfaqe 98.8 m2 nodhet në një kompleks të ri pranë ish – Sheshit Shqiponja me 2 tualete, ballkon dhe orjentim Jug-Perëndim.

 • Address Rruga 29 Nentori, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40900
 • Price: 700€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ40900
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 99
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla