Shitet apartament 2+1, mbrapa RTSH, Tirane.

 • 240,000€
Rruga Themistokli Gërmenji, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, mbrapa RTSH, Tirane.

Rruga Themistokli Gërmenji, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240,000€

Overview

Property ID: HZ30238
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe  120 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi Perendim. Kati 6.

 • Address Rruga Themistokli Gërmenji, mbrapa RTSH, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30238
 • Price: 240,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Durresit, Tirane

 • 600€/muaj
Rruga e Durrësit, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 150 m2
 • Apartament
Details
 • 8€/m2

Ambient 100 m2 te restorant Fly, Durres

 • 8€/m2
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 100 m2
 • Apartament
Details
 • 950€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 te Liqeni, Tirane

 • 950€/muaj
Rruga Peti, te Liqeni, Tiranë
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 230 m2
 • Apartament
Details
 • 730€/m2

Shiten apartamente 1+1 me pamje nga deti, Vlore.

 • 730€/m2
Rr. Sazani, Vlorë, Albania
 • Bed: 1
 • 74 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali