Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109 m2. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 3.

 • Address: Laguna Blu,Golem ,Kavaje.
 • City: Kavajë
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 4, 2019 at 10:08 am

 • Property ID: 29794
 • Price: 80,000€
 • Property Size: 109 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

270,000€

Shitet vile 3 kate, brenda kompleksit Marea, Qerret, Kavaje.

Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 6Baths: 4

Vila

Fabjan Resulaj

1 javë ago

270,000€

Beds: 6Baths: 4

Vila

1 javë ago

92,000€

Shitet apartament 2+1, Laguna Blu, Qerret-Kavaje.

Hotel Family, Prestige entrance, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 104

Apartament

Fabjan Resulaj

4 javë ago

92,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 104

Apartament

4 javë ago

1,200,000€4,000€/muaj

Shitet ose jepet me qera objekt biznesi 834 m2, Kavaje.

Kavaje, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2501, Albania

m2: 834

Marsel Blaka

2 muaj ago

1,200,000€4,000€/muaj

m2: 834

2 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1, rruga Jordan Misja, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1, te ish Stacioni Trenit, Tirane.