Shitet apartament 2+1, Komuna Parisit, Tirane.

 • 1,000€/m2
Komuna e Parisit, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, Komuna Parisit, Tirane.

Komuna e Parisit, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,000€/m2

Overview

Property ID: HZ29777
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. Ka 2 tualete dhe 2 ballkone. Kati 9. Orientimi Perendim.

 • Address Komuna e Parisit, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29777
 • Price: 1,000€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1.

 • 600€/muaj
Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 113 m2
 • Apartament
Details
 • 800€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 prane RTSH, Tiranea

 • 800€/muaj
Prane RTSH-se, Tirane
 • 120 m2
 • Apartament
Details
 • 1,300€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1

 • 1,300€/muaj
Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 146 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali