Shitet apartament 2+1, Kompleksi Sun Rise, Tirane.

 • 170,000€
TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Shitet apartament 2+1, Kompleksi Sun Rise, Tirane.

TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 170,000€

Overview

Property ID: HZ31588
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 111
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 111 m2. Ka 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Kati 2. Orientimi perendim. Ne cmim perfshihet 1 vend parkimi dhe mobilimi.

 • Address Kompleksi Sun Rise, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31588
 • Price: 170,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 830€/m2

Shitet apartament 2+1, prane TV Klan, Tirane.

 • 830€/m2
Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 104 m2
 • Apartament
Details
 • 37,000€

Apartament 1+1 Golem, Durres

 • 37,000€
Bulevardi i Palmave, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 71 m2
 • Apartament
Details
 • 700€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 te Ambasador 3, Tirane

 • 700€/muaj
Rruga Dervish Hima, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 90 m2
 • Apartament
Details
 • 240,000€

Apartament 2+1, te RTSH-ja, Tirane

 • 240,000€
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana 1000, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 112 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali