Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 122 m2. Kati 7. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon.

 • Address: Kompleksi Delijorgji, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Shtator 20, 2019 at 12:50 pm

 • Property ID: 29441
 • Price: 1,400€/m2
 • Property Size: 122 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€/muaj

Beds: 4Baths: 3

Vila

Igli Molla

1 vit ago

1,500€/muaj

Beds: 4Baths: 3

Vila

1 vit ago

500€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 74

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

500€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 74

Apartament

2 vjet ago

1,380€/m2

Shiten 2 apartamente 2+1 te Olimpic Residence, Tirane.

Rruga Liman Kaba, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

m2: 91.4

Apartament

Igli Molla

4 muaj ago

1,380€/m2

m2: 91.4

Apartament

4 muaj ago

550€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 145

Prone Biznesi

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

550€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 145

Prone Biznesi

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 prane Hotel Florida, Plazh Durrres

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji – Tirane.