Shitet apartament 2+1, Durrës.

 • 140,000€
Green Park, Rruga Poseidon, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet apartament 2+1, Durrës.

Green Park, Rruga Poseidon, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 140,000€

Overview

Property ID: HZ28991
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me papafingo. Siperfaqe ndertimi 130 m2 dhe  siperfaqe verande 120 m2 ne te cilen ndodhet pishine. Ka 2 tualete. Kati 7 me ashensor.

 • Address Green Park, Rruga Poseidon, Durrës.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28991
 • Price: 140,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 200€/muaj

Apartament 2+1 me qera perballe hotel Adriatik, Plazh Durres

 • 200€/muaj
Rruga Qafe Bote, Plazh
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 280,000€

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes, Tirane

 • 280,000€
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 178 m2
 • Apartament
Details
 • 77,000€

Papafingo 114m2, prane Portit te Durresit

 • 77,000€
Rruga Skenderbej
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 114 m2
 • Apartament
Details
 • 50,000€

Dyqan 70m2, Plazh, Durres

 • 50,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka