Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 7. Orientimi Lindje.

 • Address: Zogu i Zi, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 17, 2019 at 6:13 pm

 • Property ID: 30173
 • Price: 74,000€
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

500€/muaj

Bed: 1Baths: 2m2: 85

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

500€/muaj

Bed: 1Baths: 2m2: 85

Apartament

2 vjet ago

480,000€

Shitet vile, Tirane.

Kompleksi Sun Rise Tirana

m2: 330

Vila

Dilejda Karaj

9 muaj ago

480,000€

m2: 330

Vila

9 muaj ago

27,000€

Shiten 2 vende parkimi te pallati Shisha Room pas TVSH, Tirane.

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania

m2: 19

Parking

Fabjan Resulaj

6 muaj ago

27,000€

m2: 19

Parking

6 muaj ago

139,000€

Beds: 3Baths: 2: 140

Apartament

Emiljan Peshpali

10 muaj ago

139,000€

Beds: 3Baths: 2: 140

Apartament

10 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1, tek Kodra e Diellit 2, Tirane.

NEXT PROPERTY

Njesi biznesi ne shitje te ish-Blloku, Tirane.