Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i mobiluar.

 • Address: Prane Hotel Premium, Golem Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 23 Janar, 2020 at 10:53 am

 • Property ID: 31917
 • Price: 500€/m2
 • Property Size: 62 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

70,000€

Apartament 2+1 ne zone turistike, Golem Durres

Rruga Fan Noli, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 93.5

Apartament

Marsel Blaka

6 muaj ago

70,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 93.5

Apartament

6 muaj ago

80,000€

Apartament 75 m2

Rruga Currila, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1: 75

Apartament

Fabjan Resulaj

4 vjet ago

80,000€

Beds: 2Bath: 1: 75

Apartament

4 vjet ago

160,000€

Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 7Baths: 5m2: 424

Shtepi Private, Vila

Marsel Blaka

3 muaj ago

160,000€

Beds: 7Baths: 5m2: 424

Shtepi Private, Vila

3 muaj ago

36,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Adriatik 2, Golem

Pas Shkembit te Kavajes, Golem , Durres, SH4, 2000, Albania

Beds: 2m2: 90.6

Apartament

2 vjet ago

36,000€

Beds: 2m2: 90.6

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 2+1, pas Kullave Binjake, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet toke truall ne Qender te Korces!