Shitet apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji – Tirane.

 • 1,400€/m2
Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

Shitet apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji – Tirane.

Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 1,400€/m2

Overview

Property ID: HZ29456
 • Property Type
 • Apartament
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2. Kati 7. Ka 1  tualet dhe 1 ballkon.

 • Address Kompleksi Delijorgji, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29456
 • Price: 1,400€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 300€/muaj

Jepet me qera Apartament 2+1, Tirane.

 • 300€/muaj
Rruga Herman Gmeiner, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 165,000€

Apartament 3+1, me pamje nga deti, Vollga

 • 165,000€
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 164 m2
 • Apartament
Details
 • 130,000€

Shitet apartament 2+1 Rruga Don Bosco, Tirane

 • 130,000€
Rruga Don Bosko, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 126 m2
 • Apartament
Details
 • 120€/muaj

Apartament 1+1, me pamje nga deti, Plazh, Durres

 • 120€/muaj
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj