Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

 • 64,000€
Featured Shitet
Ali Demi, Tirana, Albania
Featured

Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

Ali Demi, Tirana, Albania
 • 64,000€

Overview

Property ID: HZ36305
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 75
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 2 me ashensor. Orientimi lindje. Ne cmim perfshihet dhe nje parkim i cili eshte 13 m2. Pallat i perfunduar me dokumenta te rregullta.

 • Address Ali Demi, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36305
 • Price: 64,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali