Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 105 m2, mund te kthehet lehtesisht ne 2+1. Perbehet nga 1 ambjent ndenje dhe ngrenje plus kuzhinen. Ka 1 dhome gjumi. Ka 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Kati 2. Orientimi Lindje. Me sistem ngrohje-ftohje. Shitet i mobiluar. Me dokumenta te rregullta.

 • Address: Rruga Peti, te Liqeni i Thate, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 11 Janar, 2020 at 2:17 pm

 • Property ID: 31664
 • Price: 87,000€
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

150,000€

Shitet ambient biznesi, Tirane.

Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania

Baths: 2M2: 85

Bar / Restorant

Emiljan Peshpali

10 muaj ago

150,000€

Baths: 2M2: 85

Bar / Restorant

10 muaj ago

350€/euro

Beds: 2Baths: 2m2: 111

Apartament

1 vit ago

350€/euro

Beds: 2Baths: 2m2: 111

Apartament

1 vit ago

300€/muaj

Bath: 1m2: 30

Prone Biznesi

Igli Molla

2 vjet ago

300€/muaj

Bath: 1m2: 30

Prone Biznesi

2 vjet ago

900€/m2

Apartament 2+1 per shitje , Tirane .

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 89.2

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

900€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 89.2

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1, mbrapa 9-katesheve, Tirane.

NEXT PROPERTY

Vile me 2000 m2 toke, autostrada Tirane-Durres.