Shitet ambjent biznes, Ish- Bllok, Tirane.

 • 1,300€/m2
Rruga Brigada VIII, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet ambjent biznes, Ish- Bllok, Tirane.

Rruga Brigada VIII, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,300€/m2

Overview

Property ID: HZ29911
 • Property Type
 • Dyqan
 • 550
 • m2

Description

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 550 m2, 300 m2 siperfaqe e mbuluar dhe  250 m2 siperfaqe e hapur. Kati 2. Orientimi veri-jug.

 • Address Rruga Brigada VIII, Ish Bllok, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29911
 • Price: 1,300€/m2
 • Property Type: Dyqan
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 12€//m2

Ambient me qera 450m2, perballe Portit te Durresit

 • 12€//m2
Rruga Doganes, Durrës, Albania
 • 450 m2
 • Dyqan
Details
 • 291,900€
 • 800€/muaj

Dyqan 97.3m2, te Sheshi Demokracia, Durres

 • 291,900€
 • 800€/muaj
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • 97.3 m2
 • Dyqan
Details
 • 850€/m2

Njesi per dyqan 115m2, prane shkolles Vasil Ziu, Durres

 • 850€/m2
Rruga Veli Xhymerti, Durrës, Albania
 • Bath: 1
 • 115 m2
 • Dyqan
Details
 • 1,500€/m2

Dyqane ne shitje te Bulevardi Ismail Qemali, Vlore

 • 1,500€/m2
Rruga Ismail Qemali, Vlorë, Albania
 • 219 m2
 • Dyqan
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali