Shitet ambjent 600 m2 per bar / restorant , prane Hotel Hilton , Tirane

 • 1,000,000€
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Shitet
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
 • 1,000,000€

Overview

Property ID: HZ19669
 • Bar / Restorant
 • Property Type
 • 4
 • Bathrooms
 • 600
 • m2

Description

Investim shume i mire biznesi me nje siperfaqe prej 600 m2 . Ndodhet buze rruge, ne nje vend aktraktiv per klientet . Punime shume te mira dhe cilesore. Me verande perpara qe perdoret per bar. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Prane hotel Hilton ,Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana,
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ19669
 • Price: 1,000,000€
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Bar / Restorant
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj