Shitet ambient biznesi 142 m2, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.

 • 1,800€/m2
Okazion Per Shitje
Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Okazion Per Shitje
Shitet ambient biznesi 142 m2, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.
Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1,800€/m2

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe totale 142 m2, nga te cilat 128 m2 jane neto dhe 14 m2 siperfaqe te perbashketa. Kati 0.

 • Address Rruga Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31708
 • Price: 1,800€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ31708
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 142
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla