Description

Shiten apartamente 1+1, me siperfaqe 56 m2 me cmim 1267 euro/m2 dhe siperfaqe 67 m2 me cmim 1287 euro/m2. Pallati eshte ne ndertim, ne proces hipotekimi.

  • Address: Rruga e Kosovarëve, Tiranë
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 10, 2017 at 10:44 am

  • Property ID: 11915
  • Property Size: 56 m2
  • Bedrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Regina Barjamaj
Regina Barjamaj
+355 (0)68 67 22 363

Enquire about this property

Similar Properties

500€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

Rruga Faik Konica, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 85

Apartament

Eriselda Islamukaj

2 muaj ago

500€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 85

Apartament

2 muaj ago

870€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 105

Apartament

Emiljan Peshpali

4 muaj ago

870€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 105

Apartament

4 muaj ago

250€/ne muaj

Apartament 2+1, te Liqeni Thate

Liqeni Thatë, Tiranë, Albania

Beds: 3Bath: 1: 114

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

250€/ne muaj

Beds: 3Bath: 1: 114

Apartament

3 vjet ago

115,000€

Shitet apartament 2+1, te kompleksi Delijorgji

Rruga e kavajes,kompleksi Delijorgji,Tirane

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

Eriselda Islamukaj

1 vit ago

115,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet dyqan 74 m2 Rruga Bardhyl, Tirane

NEXT PROPERTY

Jepet me qera ambjent 60 m2 ne Astir, Tirane