Shiten ambiente banimi dhe sherbimi, Te Dogana,Tirane.

 • 800€/m2
Sheshi Shqiponja, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Shiten ambiente banimi dhe sherbimi, Te Dogana,Tirane.
Sheshi Shqiponja, Tiranë, Albania.
 • 800€/m2

Description

Shiten apartamente dhe ambiente biznesi me tipologji dhe siperfaqe te ndryshme, pjese e nje objekti banimi dhe sherbimi 7 kat dhe 1 kat parkim. Me cilesi te larte ndertimi dhe infrastruktur e zhvilluar.
Cmimi i apartamenteve: 800 euro/m2
Cmimi i post parkimit: 12000 euro/m2

 • Address Sheshi Shqiponja, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37471
 • Price: 800€/m2
 • Property Type: Apartment, Dyqan
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37471
 • Apartment, Dyqan
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova