Description

Shiten 2 kapanone industriale me siperfaqe 1000 m2 dhe 2000 m2. Me dokumenta te rregullta.

  • Address: Prane DHL, autostrada Tirane - Durres
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Qershor 18, 2018 at 2:32 pm

  • Property ID: 17716
  • Price: 600€/m2
  • Property Size: 1000 m2
  • Property Type: Prone Biznesi
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

282€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania

Beds: 2Bath: 1

Apartament

Denisa Stoja

7 muaj ago

282€/muaj

Beds: 2Bath: 1

Apartament

7 muaj ago

148,500€

Beds: 2m2: 90

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

148,500€

Beds: 2m2: 90

Apartament

2 vjet ago

480,000€

Shitet vile, Tirane.

Kompleksi Sun Rise Tirana

m2: 330

Vila

Dilejda Karaj

9 muaj ago

480,000€

m2: 330

Vila

9 muaj ago

117,600€

Beds: 3Baths: 2m2: 168

Apartament

2 vjet ago

117,600€

Beds: 3Baths: 2m2: 168

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1 ne Ali Demi, Tirane

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera, Vollga, Durres