Shiten 2 hotele 3-kateshe ne Voskopoje

 • 810,000€
Voskopojë, Albania

Shiten 2 hotele 3-kateshe ne Voskopoje

Voskopojë, Albania
 • 810,000€

Overview

Property ID: HZ22522
 • Property Type
 • Hotel
 • 16
 • Bedrooms
 • 1400
 • m2

Description

Shiten 2 hotele 3 kateshe prane njeri tjetrit, me siperfaqe ndertimi 1100 m2 dhe siperfaqe trualli 1100 m2. Hotelet momentalisht jane funksionale, kane 16 dhoma gjumi ne total, tualet ne gjendje shume te mire. Gjithashtu poshte ndodhet restoranti, nje ambjent i hapur dhe i rregullt. Ofron pamje te mrekullueshme. Vende parkimi te siguruara. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Voskopojë, Albania
 • City Voskopoje
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ22522
 • Price: 810,000€
 • Bedrooms: 16
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla
 • Igli Molla
 • +355 69 28 07 746

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 4,900,000€

Shitet buze detit hotel funksional, Durres.

 • 4,900,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Beds: 30
 • 2000 m2
 • Hotel
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details
 • 1,125,000€
 • 1,000€/m2

Hotel 1125m2 me 27 dhoma në Spille

 • 1,125,000€
 • 1,000€/m2
Rruga e Pishave, Spille, Albania
 • Beds: 27
 • 1125 m2
 • Hotel
Details

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla