Shesim ambiente biznesi, papafingo, apartamente, gasionere dhe garazhe ne Plazh, Durres!

Beach of Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ41513
  • Prone Biznesi, Papafingo
  • Property Type

Description

🏬 Ambienti i biznesit eshte 319 m2 ne katin 0, me 4 tualete. I pershtatshme per palester, zyre, call center, supermarket, etj.
Gjithashte shiten edhe 2 ambiente te tjera me siperfaqe 50 m2 dhe 90 m2.

🌇 Papafingo ne katin e 10-te banim. Me siperfaqe 90 m2 – 120 m2 dhe me 200 m2 verande secila.

🛋️ Gasionere me siperfaqe 35 m2, me ballkon, ne katin e 5-te dhe 7-te.

🚘 Garazhe me siperfaqe 13 m2 secili.

Pallati ka parkim jashte dhe garazhe, sistem kamerash, administrim dhe ashensor. Ndodhet ne zone te qete 50 metra nga deti.


Cmimi i ambienteve te biznesit 💶: 900 euro/m2
Cmimi papafingos 💶: 510 euro/m2
Cmimi gasionereve 💶: 23’000 euro secila
Cmimi i garazheve 💶: 10’000 euro secili

  • Address Plazh, Durres
  • City Durres
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ41513
  • Property Type: Prone Biznesi, Papafingo
  • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
  • Irini Limka