PËR QERA: Jepet 2+1 + PARKIM TE 9-KATËSHET, TIRANË

 • 500€/muaj
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Per Qera
PËR QERA: Jepet 2+1 + PARKIM TE 9-KATËSHET, TIRANË
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Description

Apartamenti banimit me vendodhje prane qendres dhe me sipërfaqe 103 m2 organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 1 ballkon me dalje nga salloni i ndenjes. Ka kuzhine te kompletuar. Me sistem kondicionimi. Orientohet nga lindja.
Apartamenti zoteron nje parkim ne katin nentoke te objektit.

 • Address Prane Prokurorise te 9-katëshet, Tiranë
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41656
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ41656
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla