Penthouse per shitje, ne nje Residence banimi shume te vecante, Sauk,Tirane.

 • 399,210€
Sauk, Tirana, Albania.
Per Shitje
Penthouse per shitje, ne nje Residence banimi shume te vecante, Sauk,Tirane.
Sauk, Tirana, Albania.
 • 399,210€

Description

Shitet penthouse me siperfaqe totale 441 m2, siperfaqe verande 173 m2 me pamje 360 grade. Apartamenti eshte i organizuar ne : sallon te madh, kuzhin e vecuar me hapesire te mjaftueshme dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet e duhura. Ka 4 dhoma gjumi, 4 tualete dhe veranda. Apartamenti eshte i veshur me parket druri, termoizolim dhe izolim akustik. Pjese e nje kompleksi qe te ofron shume facilitete. Gjithashtu te perfshira ne cmim jane dhe 2 poste parkimi.

 • Address Sauk, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39904
 • Price: 399,210€
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39904
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 441
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla