Papafingo per shitje me pamje nga deti, Durres

 • 850€/m2
Rruga Mbreteresha Teuta 18, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 135
 • m2
Shitet

Papafingo per shitje me pamje nga deti, Durres

Rruga Mbreteresha Teuta 18, Durrës, Albania
 • 850€/m2

Description

Shiten 2 papafingo secila me siperfaqe 135 m2, te organizuara ne 2+1. Apartamentet jane me pamje nga deti dhe Vila Zogut e kane ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

 • Address Prane shkolles Italiane, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45545
 • Price: 850€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka