Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 253 m2 dhe siperfaqe toke 766 m2. Vila ka pishine dhe oborr te gjelberuar. 20 m nga deti.

  • Address: Laguna Blu, Qerret Kavaje
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 7 Janar, 2020 at 8:36 am

  • Property ID: 30571
  • Price: 380,000€
  • Property Size: 253 m2
  • Land Area: 766 m2
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

29,000€

Apartament 1+1, mbrapa Kmy-se, Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m2: 58.58

Apartament

2 vjet ago

29,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 58.58

Apartament

2 vjet ago

250,000€

Vile 3 kateshe ne Plazh, Durres

Rruga Unazes, Durrës, Albania

Beds: 4Baths: 3

Vila

Florjan Resulaj

1 vit ago

250,000€

Beds: 4Baths: 3

Vila

1 vit ago

600,000€
600,000€

Shtepi Private

12 muaj ago

1,700€/m2

m2: 54

Dyqan

Marsel Blaka

1 vit ago

1,700€/m2

m2: 54

Dyqan

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, prane Stadiumit Dinamo, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shiten ambiente per zyra, prane rruges Myslym Shyri, Tirane.