Objekt ndertimi 448 m2 ne qender te Vlores

 • 160,000€
Rruga Kastriot Gjini, Vlorë, Albania
Per Shitje
Objekt ndertimi 448 m2 ne qender te Vlores
Rruga Kastriot Gjini, Vlorë, Albania
 • 160,000€

Description

Shitet objekt ndertimi 3 katesh me siperfaqe totale 448 m2. I pershtatshem per banim dhe biznes.

 • Address Ne qender Vlore
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52119
 • Price: 160,000€
 • Property Type: Shtepi Private, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ52119
 • Shtepi Private, Villa
 • Property Type
 • 448
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj