Njesi biznesi ne shitje te Rruga Bardhyl, Tirane

 • 4,500€/m2
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Njesi biznesi ne shitje te Rruga Bardhyl, Tirane

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 4,500€/m2

Overview

Property ID: HZ29521
 • Property Type
 • Prone Biznesi, Dyqan
 • 38
 • m2

Description

Shiten 2 njesi biznesi buze rruge, kati 0, me siperfaqe 43 m2 dhe 38 m2. Mund te shiten te dyja bashke ose secila me vete.  

38 m2 * 4500€/m2 = 171.000 €

43 m2 * 4500€/m2 = 193.500€

 • Address Rruga Bardhyl, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29521
 • Price: 4,500€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi, Dyqan
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,700€/m2

Shitet njesi biznesi te Pazari Ri, Tirane

 • 1,700€/m2
Sheshi Avni Rustemi, Tiranë, Albania
 • 34.8 m2
 • Prone Biznesi
Details
Featured
 • 600€/m2

Shiten 2 kapanone industriale prane Dhl, Tirane

 • 600€/m2
Prane DHL, autostrada Tirane - Durres
 • 1000 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 3,800€/m2

Shitet ambient biznesi 100 m2, Kompleksi Delijorgji.

 • 3,800€/m2
Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100 m2
 • Dyqan
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali