Ne Myslym Shyr jepet me qera super apartament 3+1

 • 500€/muaj
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
Qera

Ne Myslym Shyr jepet me qera super apartament 3+1

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Description

Apartament i investur dhe i pabanuar me pare. Me sistem ngrohje- ftohje inverter. Kati i 6, orientim Lindje. Mundesi parkimi.

 • Address Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36098
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla