{:sq}Magazine per qera, Rruga Jordan Misja, Tirane. {:}

 • 1,000€/muaj
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania.
Per Qera
{:sq}Magazine per qera, Rruga Jordan Misja, Tirane. {:}
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

{:sq}

Jepet me qera magazine me siperfaqe 500 m2. Organizohet ne: 350 m2 siperfaqe magazine ne katin -1, 1 post parkimi dhe dyqan i strukturuar ne duplex i cili ka lidhje me magazinen dhe verande te shfrytezueshme. Magazina ka 3 hyrje-dalje.

{:}
 • Address Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46655
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ46655
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 500
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova