Kapanon per shitje, prane Citypark, Tirane.

 • 1,100,000€
Vorë, Albania.
Per Shitje
Kapanon per shitje, prane Citypark, Tirane.
Vorë, Albania.
 • 1,100,000€

Description

Shitet kapanon me siperfaqe toke 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1550 m2. Ka ashensor industrial brenda kapanonit.

 • Address Vorë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54136
 • Price: 1,100,000€
 • Land Area: 1000 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54136
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1550
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj