{:sq}Kapanon ne autostraden Tirane – Durres.{:}

 • 2,500,000€
Autostrada Tiranë - Durrës, km 6, Tiranë 1000, Albania
Per Shitje
{:sq}Kapanon ne autostraden Tirane – Durres.{:}
Autostrada Tiranë - Durrës, km 6, Tiranë 1000, Albania
 • 2,500,000€

Description

{:sq}

Shitet kapanon ne autostraden Tirane – Durres.

Kapanoni aktualisht eshte i dhene me qira 10’600 euro/muaj ( bruto).
✔️ Ka siperfaqe trualli — 3290 m²
✔️ Siperfaqe kati 0 — 1700 m²
✔️ Siperfaqe kati 1 — 500 m², i cili sherben per zyra.

{:}
 • Address Autostrada Tirane Durres, ndermjet qendres tregtare QTU dhe Megatek.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43321
 • Price: 2,500,000€
 • Land Area: 3290 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ43321
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2200
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj