Kapanon me qera prane Top Channel, Tirane

 • 5€/m2/muaj
Top channel, Kashar, Albania
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2300
 • m2
Qera

Kapanon me qera prane Top Channel, Tirane

Top channel, Kashar, Albania
 • 5€/m2/muaj

Description

Jepet me qera kapanon 2 kate me siperfaqe totale 2300 m2 dhe siperfaqe trualli 3800 m2.

Me 3.8 m lartesi.

 • Address Prane Top channel, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53528
 • Price: 5€/m2/muaj
 • Land Area: 3800 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj