Jepet me qera ose shitet magazine 438 m2+350 m2

 • 416,000€
 • 2,100€/muaj
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Qera
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
 • 416,000€
 • 2,100€/muaj

Overview

Property ID: HZ5772
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 438+350
 • m2

Description

Shitet dhe jepet me qera :Magazine nen toke me siperfaqe 350 m2 me hyrje me vete, sherben per magazinim produktesh ose parkim makinash.
Me qira 500 Euro/ muaj, ose per shitje me 350 euro/m2(122mije euro) . Lidhet direkt me ashensor brenda godines.

Mbi magazinat nen toke gjendet dhe magazina e madhe me siperfaqe 438 m2. Shume e leverdishme per magazinim produktesh te ndryshme, si dhe zyra.

Ashensor dhe hyrje me vete, lidhet me garazhin ne toke me ashensor.
Sistem ventilimi dhe aspirimi bashkekohor.

Per qira 2100 euro/muaj,   per shitje 950 euro/m2 (416 mije euro).

 • Address Rruga Teodor Keko, Astir Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ5772
 • Price: 416,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj