Jepet me qera kati i 1 i nje vile,mbrapa Ambasades Amerikane, Tirane.

 • 390€/muaj
Rruga e Elbasanit, përballë Ambasadës Amerikane, Tiranë, Albania

Jepet me qera kati i 1 i nje vile,mbrapa Ambasades Amerikane, Tirane.

Rruga e Elbasanit, përballë Ambasadës Amerikane, Tiranë, Albania
 • 390€/muaj

Overview

Property ID: HZ35156
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 60
 • m2

Description

Jepet me qera kati i 1 i nje vile 2-kateshe me ambjent te gjelbra!
Me siperfaqe 60m2. Ka dhome gjumi, kuzhine, tualet dhe depo, ambjent barbecue, ambjent parkimi dhe ngrohje qendrore te perfshire ne cmim.

 • Address Mbrapa Ambasades Amerikane, Korpusi i Paqes, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35156
 • Price: 390€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla
 • Igli Molla
 • +355 69 28 07 746

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400€/muaj

Apartament 1+1 me qera te Bulevardi Zhan D’Ark, Tirane

 • 400€/muaj
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 15€/m2/muaj

Ambjent biznesi 760 m2 te Twin Towers, Bulevardi Deshmoret e Kombit

 • 15€/m2/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 760 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla