Jepet me qera Hotel – Restorant ne Durres

 • 3,500€/muaj
Rruga Adria, Durrës, Albania
Per Qera
Jepet me qera Hotel – Restorant ne Durres
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • 3,500€/muaj

Description

Restoranti ka siperfaqe 297 m2, me piceri dhe kuzhine multifunksionale.

Godina e hotelit perbehet nga 3 kate me siperfaqe totale 575 m2. Hoteli eshte i organizuar ne 8 dhoma gjumi, 2 prej te cilave jane suita. Ka pamje nga Porti. Gjithashtu hoteli ka edhe restorant 553 m2, 1 salle konference, verande etj. Hyrja dhe dalja jane te vecuara nga njera-tjera.

Ambienti ka hapsire per 10 vende parkimi. Eshte ndertim i perfunduar ne 1996 dhe i punuar me dekorim antik teper te vecante.
Objekti ndodhet ne nje vend strategjik, perballe Portit, me mundesi zhvillimi per te ardhmen.

P.s : Mundesi bashkepunimi, ortakerie, te hapur per marreveshje dhe per shitje.

 • Address Rruga Adria, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41837
 • Price: 3,500€/muaj
 • Property Type: Bar / Restorant, Hotel, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ41837
 • Bar / Restorant, Hotel, Prone Biznesi
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka