Description

Jepet me qera apartament 3+1. Kati 11. Ka 2 tualete me dritare , 1 depo dhe 1 ballkon. Orientimi Perendim.

 

  • Address: Rruga e Kavajës prane bllokut te ambasadave, Tiranë.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 7 Qershor, 2019 at 9:46 am

  • Property ID: 27464
  • Price: 400€/muaj
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Features

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

98,600€

Per Shitje : Apartament 2+1 + kuzhine me vete!

Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 116

Apartament

Igli Molla

3 javë ago

98,600€

Beds: 3Baths: 2m2: 116

Apartament

3 javë ago

160€/m2

10’800 m2 toke prane DHL-se, Tirane

DHL, Arberia, Zona industriale, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

m2: 10800

Toke

Fabjan Resulaj

7 muaj ago

160€/m2

m2: 10800

Toke

7 muaj ago

450€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

2 vjet ago

450€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

2 vjet ago

400€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, te rruga Elbasanit, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 150

Apartament

Emiljan Peshpali

2 muaj ago

400€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 150

Apartament

2 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

3500 m2 toke Mjull Bathore, prane Restorant Natyra Qete, Tirane

NEXT PROPERTY

Kapanon 700 m2 per shitje ose qera, Shkozet Durres