Jepet me qera apartament 3+1 te Nobis, Tirane

 • 1,200€/muaj
Nobis, Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 te Nobis, Tirane

Nobis, Tirane
 • 1,200€/muaj

Overview

Property ID: HZ14236
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 137
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 3+1, me 2 tualete, e mobiluar ne menyre luksoze. Sistem ngrohje-ftohje chiller. Orientim nga Lindja. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit, me kamera sigurie dhe ndricim 24 ore.

 • Address Nobis, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ14236
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Algerta Coli
 • Algerta Coli
 • +355 68 828 1955

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 116,000€

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit, Tirane

 • 116,000€
Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • Beds: 2
 • 98 m2
 • Apartament
Details
 • 350€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Mujo Ulqinaku, Tirane

 • 350€/muaj
Rruga Mujo Ulqinaku, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • 110 m2
 • Apartament
Details
 • 450€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja, Tirane

 • 450€/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 137 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Algerta Coli
 • Algerta Coli