Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 140 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 2. Orientimi Lindje-Perendim.

 • Address: Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 30 Tetor, 2019 at 2:54 pm

 • Property ID: 30364
 • Price: 700€/ne muaj
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

370,000€

m2: 400

Prone Biznesi, Dyqan

Igli Molla

2 vjet ago

370,000€

m2: 400

Prone Biznesi, Dyqan

2 vjet ago

2,000€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 200

Apartament, Prone Biznesi

Igli Molla

2 vjet ago

2,000€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 200

Apartament, Prone Biznesi

2 vjet ago

114,000€

Shitet ambjent me siperfaqe 57 m2

Rruga Frederik Shiroka, Tirana 1001, Albania

m2: 57

Prone Biznesi

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

114,000€

m2: 57

Prone Biznesi

3 vjet ago

95,000€

Beds: 2m2: 107

Apartament

Igli Molla

1 vit ago

95,000€

Beds: 2m2: 107

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 prane Hotel Canal Grande, Plazh Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 prane shkolles Italiane, Durres