Description

Jepet me qera apartament 2+1. Ka 2 tualete dhe 2 ballkone. I sapo mobiluar dhe ka parket. Kati 9.  Pallati eshte  i survejuar nga kamerat.

  • Address: Rruga Teodor Keko, Tiranë.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 2 Dhjetor, 2019 at 12:06 pm

  • Property ID: 26542
  • Price: 350€/muaj
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

285,000€

Shitet vile 2-kateshe prane Bulevardit Bajram Curri, Tirane

Rruga Isuf Elezi, Bulevardi Bajram Curri, Tirane

Beds: 8Baths: 2m2: 260

Vila

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

285,000€

Beds: 8Baths: 2m2: 260

Vila

3 vjet ago

140,400€

Shitet apartament 3+1 prane Oxhakut, Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 135

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

140,400€

Beds: 3Baths: 2m2: 135

Apartament

1 vit ago

130,000€

Shitet apartament 2+1 prane Kompleksit Dinamo, Tirane

Rruga Skender Luarasi, prane Kompleksit Dinamo, Tirane

Beds: 2Baths: 2m2: 130

Apartament

Igli Molla

3 vjet ago

130,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 130

Apartament

3 vjet ago

2,300€/m2

Shitet apartament 1+1, Rruga Elbasanit, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 85

Apartament

Dilejda Karaj

4 muaj ago

2,300€/m2

Bed: 1Bath: 1m2: 85

Apartament

4 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 ne qender te Pogradecit, me pamje nga Liqeni

NEXT PROPERTY

Shitet vile 3 kateshe me oborr te gjelberuar, Kompleksi Kolombo 2, Tirane.