Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 150 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i mire mobiluar. Ngrohje-ftohje me kondicioner. Mundesi parkimi.

  • Address: Rruga Isa Bolentini, Te Selvia, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 14 Nëntor, 2019 at 12:16 pm

  • Property ID: 30626
  • Price: 550€/muaj
  • Property Size: 150 m2
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

Vile 3 kate te rruga Memo Bejko, prane Liqenit Artificial, Tirane

Rruga Memo Bejko, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

m2: 288

Vila

Emiljan Peshpali

7 muaj ago

m2: 288

Vila

7 muaj ago

400€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 126

Apartament, Prone Biznesi

2 vjet ago

400€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 126

Apartament, Prone Biznesi

2 vjet ago

700€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 120

Apartament

2 vjet ago

700€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 120

Apartament

2 vjet ago

70,000€

Shitet apartament 2+1 mbrapa Globe, Tirane

Mbrapa Globe, Rruga Vaçe Zela, Tirane

Beds: 2m2: 85

Apartament

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

70,000€

Beds: 2m2: 85

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera ambient per zyra, prane Qendres, Tirane.

NEXT PROPERTY

Gasoniere 46 m2, prane Ures se Dajlanit, Durres