Jepet me qera apartament 2+1, te Bulevardi Zogu 1, Tirane.

 • 400€/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qera apartament 2+1, te Bulevardi Zogu 1, Tirane.

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€/muaj

Overview

Property ID: HZ30793
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. Ka 2 tualete, 1 depo dhe 1 ballkon. Kati 11. Orintimi Perendim. I mobiluar.

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30793
 • Price: 400€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 250,000€

Shitet apartament 3+1 Rruga Hoxha Tahsim, Tirane

 • 250,000€
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 183 m2
 • Apartament
Details
 • 200,000€

Shitet apartament 3+1, prane TEG Tirane.

 • 200,000€
TEG Tirane
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • Garages: 2
 • 175 m2
 • Apartament
Details
 • 1,850€/m2

Apartament 2+1 per banim ose biznes te Park Gate, Tirane

 • 1,850€/m2
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 103 m2
 • Apartament
Details
 • 480€/m2

Apartment 66m2 te Shkembi Kavajes, Shtepi plazhi, Durres

 • 480€/m2
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 66 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali