Description

Jepet me qera apartament 2+1. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 7. Orientimi lindje. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne rrugen Xhanfize Keko prane TV Klan, me kushte shume te mira, i mobiluar me pajisje bashkekohore.

  • Address: Rruga Xhanfize Keko, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 5 Nëntor, 2019 at 4:18 pm

  • Property ID: 30479
  • Price: 330€/ne muaj
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

270,000€

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga Sheh Ahmet Pazari, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

Igli Molla

10 muaj ago

270,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

10 muaj ago

400,000€

Beds: 3m2: 200

Apartament

Algerta Coli

3 vjet ago

400,000€

Beds: 3m2: 200

Apartament

3 vjet ago

2,000€/m2

Ambient 124 m2 per shitje te TVSH, perballe Coin, Tirane

Rruga Themistokli Gërmenji 6, Tirana, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 124

Apartament, Zyre

Fabjan Resulaj

11 muaj ago

2,000€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 124

Apartament, Zyre

11 muaj ago

195,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 187

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

195,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 187

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

2 hektare toke per ndertim, 300 m larg TEG, Tirane

NEXT PROPERTY

Jepet me qera per zyra apartament 3+1, te Hotel Hilton, Tirane.